Body+ | Klinicky ověřeno

Seznamte se s nejchytřejší chytrou váhou

Body+ poskytuje komplexní obraz o složení vašeho těla, který vám pomůže činit chytřejší rozhodnutí, která mohou mít významný dopad na dosažení vašich cílů v oblasti hmotnosti a kondice.
Image

Vědění je cesta ke zdraví

Vysoce přesná chytrá váha Body+ vás nasměruje k lepšímu zdraví, protože poskytuje podrobné informace o dopadu na tělesný tuk, svalovou hmotu a celkovou vodu v těle při každé změně životního stylu, kterou provedete.
ImageImage
Image
Tělesná kompozice

Analýza složení celého těla

Zatímco mnoho lidí se zaměřuje pouze na váhu, složení celého těla vám pomůže zjistit, co do tohoto čísla patří, takže můžete přesně určit své úsilí.
Image
Image

Svalová hmota

Číslo za hmotností je ještě dynamičtější, když můžete sledovat svalovou hmotu. Bazální metabolismus se zvyšuje se svalovou hmotou, což pomáhá snížit vaši tukovou hmotu. Sledování svalové hmoty je také důležité pro identifikaci svalové atrofie.
Image
Image

Tukové hmoty

Vaše tělo potřebuje tuk, ale přebytečný tuk může být rizikovým faktorem pro onemocnění, jako jsou srdeční choroby, cukrovka 2. typu a vysoký krevní tlak. Pochopení vztahu vaší hmotnosti a tělesného tuku vás staví do výhody na vaší cestě k lepšímu zdraví.
Image
Image

Voda

Vaše tělesná teplota, orgány a mozek mají společnou jednu věc: vodu. Zkontrolujte hladinu vody, abyste se ujistili, že zůstanete hydratovaní.
Image
Image

Kostní hmota

Kostní hmota je kritickým ukazatelem zdraví. Udržujte si své úrovně hustoty, abyste se ujistili, že jste tam, kde potřebujete být.
Image

Analýza složení celého těla

Analýza složení celého těla jde výrazně dál, než pouhé měření hmotnosti a poskytuje vám výrazně komplexnější informace o čísle, které vidíte na displeji.
Image
Hmotnost pod kontrolou

Vyvinuto k motivaci

Čísla jsou pěkná, ale Body+ jde mnohem dále díky spárování s aplikací Withings Health Mate, která zobrazuje vaše trendy v oblasti hmotnosti a nabízí užitečné postřehy.
Image
Image

Okamžitý trend hmotnosti

Nenechte se rozptylovat každodenními výkyvy vaší hmotnosti. Health Mate vám umožní podívat se s větším odstupem na vývoj vaší hmotnosti v čase, abyste si mohli nastavit dlouhodobě prospěšné návyky.
Image
Image

Zdravotní poznatky na míru

Využijte vědu ke správnému pochopení měření své hmotnosti. Aplikace Health Mate spolupracuje s chytrou váhou Body Cardio, aby vám zobrazila relevantní data s kontextem, a vy jste tak mohli upravit svou hmotnost dle vašich představ.
Image
Image

Proaktivní stanovení cílů

Stanovte si cíle na stupnici, která vás zná. Body Cardio vám může pomoci najít a sledovat realistické cíle pomocí automatických a informativních zpráv.
Image
Image

Spojte se s více než 100 aplikacemi

Používejte své oblíbené aplikace a fitness programy s Body Cardio, abyste mohli vylepšit složení svého těla pomocí důvěryhodných nástrojů.
Přesnost

Technologie, které můžete důvěřovat

Withings byla první společností, která uvedla na trh chytré váhy. Být první je však jen část úspěchu. Strávili jsme dvanáct let vylepšováním chytrých vah na základě zpětné vazby od uživatelů, vývoje a pokročilého výzkumu, abyste mohli těžit ze snadno použitelného zařízení s dlouhou životností.
Image

Na Wi-Fi záleží

Ačkoli je Body Cardio neustále online, zvážit se můžete bez obav, že budete mít vybitý telefon. Withings Body Cardio je totiž neustále připojená k Wi-Fi, k jejímu používání tak nepotřebujete Bluetooth a vaše údaje jsou okamžitě synchronizovány s aplikací Health Mate.

Na Wi-Fi záleží

Mnoho chytrých vah nabízí pouze připojení pomocí Bluetooth. Wi-Fi však nabízí výrazně komplexnější možnosti pro automatickou synchronizaci dat z každého použití do aplikace Health Mate. Při vážení nemusíte mít u sebe telefon, váha vás rozpozná a automaticky přiřadí vaše údaje ke správnému profilu.
Image
Image

Zvýšená přesnost

Body+ upravuje svá měření na základě polohy Wi-Fi, aby kompenzovala gravitaci. Také naše patentovaná technologie polohové podpory Position Control vám pomůže snadno vycentrovat váhu pomocí vizuálních podnětů na obrazovce.
Image

Automatické rozpoznání uživatele

Body + automaticky rozpozná až 8 různých uživatelů, aniž by od vás vyžadovali jakoukoli akci, a to i při velmi malých rozdílech v hmotnosti.
Image

Vysoce přesné senzory

Pomocí výkonných obvodů snímačů zatížení poskytuje Body+ vysoce přesné a reprodukovatelné měření až do 0,1 kg
Image

Prostě vydrží

Body+ vydrží až 18 měsíců se čtyřmi standardními bateriemi AAA, které jsou součástí balení.
Režimy

Váš životní partner

Se speciálně vyvinutými programy a režimy je Body+ navržena tak, aby vám poskytla přesné a relevantní informace přizpůsobené vašemu profilu a vaší životní fázi.
Image
Image

Dětský režim

Jednoduše stoupněte na váhu a držte své dítě, abyste zaznamenali hmotnost nejmenšího člena rodiny.
Image

Režim pro sportovce

Aktivujte tento režim specifický pro sportovce a využijte speciální algoritmy výpočtu tukové hmoty navržené pro ty z nejaktivnějších z nás.

Body+

Černá | Bílá
Image

Složení těla

Hmotnost (kg, lb, st), trendy hmotnosti, procento tělesného tuku a vody, svalová a kostní hmota
Image

Bezproblémová Wi-Fi synchronizace

Automatická synchronizace dat přes Wi-Fi s bezplatnou aplikací Health Mate (iOS a Android)
Image

Sledování výživy

Stanovte si hmotnostní cíl a spravujte svůj denní příjem kalorií
Image

Denní předpověď počasí

Postavte se na váhu a podívejte se na lokální předpověď počasí
Image

Připraveno pro více uživatelů

Nezávisle rozpozná a sleduje až 8 uživatelů