Body | Chytrá váha s Wi-Fi

Chytrá váha.
Chytřejší život.

Sledujte svou hmotnost s tím nejlepším společníkem
Image
Klíčové vlastnosti

Seznamte se se svým novým trenérem

Body je ultra přesná a snadno použitelná klinicky testovaná chytrá váha, která nabízí kompletní sledování hmotnosti šité na míru jednotlivcům, kteří hledají snadnou a efektivní kontrolu hmotnosti.
Image

Hmotnost

Withings Body těží z 10 let zkušeností s inteligentními váhami a poskytuje nejpřesnější výsledky při každém vážení, takže můžete svým naměřeným hodnotám důvěřovat.
Image

BMI

Okamžitě zjistíte, zda jste na správné cestě pomocí výpočtu BMI (Body Mass Index).
Image

Hmotnostní trendy

Hmotnostní trendy Sledujte pokrok během každého vážení na obrazovce trendu hmotnosti posledních 8 vážení, abyste zůstali motivovaní.
Image

Počasí

Získejte lokalizovanou předpověď počasí během vážení na displeji váhy a prohlédněte si počet kroků z předchozího dne.
Image
Režimy

Váš životní partner

Se specializovanými programy a režimy je Body navrženo tak, aby vám poskytlo přesné a relevantní informace přizpůsobené vašemu profilu a vaší životní fázi.
Image
Image

Dětský režim

Jednoduše stoupněte na váhu a držte své dítě, abyste zaznamenali hmotnost nejmenšího člena rodiny.
Image

Režim pro sportovce

Aktivujte tento režim specifický pro sportovce a využijte speciální algoritmy výpočtu tukové hmoty navržené pro ty z nejaktivnějších z nás.
Image
Hmotnost pod kontrolou

Vyvinuto k motivaci

Čísla jsou pěkná, ale Body Cardio jde mnohem dále díky spárování s aplikací Withings Health Mate, která zobrazuje vaše trendy v oblasti hmotnosti a nabízí užitečné postřehy.
Image
Image

Okamžitý trend hmotnosti

Nenechte se rozptylovat každodenními výkyvy vaší hmotnosti. Health Mate vám umožní podívat se s větším odstupem na vývoj vaší hmotnosti v čase, abyste si mohli nastavit dlouhodobě prospěšné návyky.
Image
Image

Zdravotní poznatky na míru

Využijte vědu ke správnému pochopení měření své hmotnosti. Aplikace Health Mate spolupracuje s chytrou váhou Body Cardio, aby vám zobrazila relevantní data s kontextem, a vy jste tak mohli upravit svou hmotnost dle vašich představ.
Image
Image

Proaktivní stanovení cílů

Stanovte si cíle na stupnici, která vás zná. Body Cardio vám může pomoci najít a sledovat realistické cíle pomocí automatických a informativních zpráv.
Image
Image

Spojte se s více než 100 aplikacemi

Používejte své oblíbené aplikace a fitness programy s Body Cardio, abyste mohli vylepšit složení svého těla pomocí důvěryhodných nástrojů.
Přesnost

Technologie, které můžete důvěřovat

Withings byla první společností, která uvedla na trh chytré váhy. Být první je však jen část úspěchu. Strávili jsme dvanáct let vylepšováním chytrých vah na základě zpětné vazby od uživatelů, vývoje a pokročilého výzkumu, abyste mohli těžit ze snadno použitelného zařízení s dlouhou životností.
Image

Na Wi-Fi záleží

Ačkoli je Body Cardio neustále online, zvážit se můžete bez obav, že budete mít vybitý telefon. Withings Body Cardio je totiž neustále připojená k Wi-Fi, k jejímu používání tak nepotřebujete Bluetooth a vaše údaje jsou okamžitě synchronizovány s aplikací Health Mate.

Na Wi-Fi záleží

Ačkoli je Body Cardio neustále online, zvážit se můžete bez obav, že budete mít vybitý telefon. Withings Body Cardio je totiž neustále připojená k Wi-Fi, k jejímu používání tak nepotřebujete Bluetooth a vaše údaje jsou okamžitě synchronizovány s aplikací Health Mate.
Image
Image

Zvýšená přesnost

Body upravuje své měření na základě umístění Wi-Fi, aby kompenzovalo gravitaci. Také naše patentovaná technologie polohové podpory Position Control vám pomůže snadno vycentrovat váhu pomocí vizuálních podnětů na obrazovce.
Image

Automatické rozpoznání uživatele

Body automaticky rozpozná až 8 různých uživatelů, aniž by se od vás vyžadovala jakákoliv akce, a to i při velmi malých rozdílech v hmotnosti.
Image

Vysoce přesné senzory

Pomocí výkonných obvodů snímačů zatížení poskytuje Body vysoce přesné a reprodukovatelné měření až do 0,1 kg
Image

Prostě vydrží

Body vydrží až 18 měsíců se čtyřmi standardními bateriemi AAA, které jsou součástí balení.

Body

Černá | Bílá
Image

Okamžitý přehled o hmotnosti

Sledujte pokrok a zůstaňte motivovaní během každého vážení pomocí obrazovek trendu hmotnosti a BMI
Image

Bezproblémová Wi-Fi synchronizace

Automatická synchronizace dat přes Wi-Fi s bezplatnou aplikací Health Mate (iOS a Android)
Image

Připraveno pro více uživatelů

Nezávisle rozpozná a sleduje až 8 uživatelů
Image

Denní předpověď počasí

Postavte se na váhu a podívejte se na lokální předpověď počasí