BPM Connect | Klinicky ověřeno

Vylepšete měření svého krevního tlaku

Image
Přesnost

Vyvinuto ve spolupráci
s odborníky

BPM Connect byl vyvinut s pomocí předních kardiologů a byl důkladně testován s několika referenčními zařízeními, aby byla zajištěna nejlepší přesnost měření krevního tlaku ve své třídě.
Image
Image
K ověření přesnosti zařízení byla provedena klinická studie, která se řídila protokolem vydaným Evropskou společností pro hypertenzi, Asociací pro pokrok v lékařské instrumentaci ve Spojených státech a Mezinárodní organizací pro standardizaci.
Image
Image
Image
Image
Je to snadné

Výjimečný design

Snadná obsluha

Po stažení aplikace Withings stačí ke spárování zařízení stisknout jediné tlačítko – jednou provždy. Po spárování stačí stisknout tlačítko a provést měření.
Image

Snadno pochopitelné

Na rozdíl od většiny obrazovek monitorů krevního tlaku, které jsou přeplněné informacemi, BPM Connect zobrazuje naměřené hodnoty pomocí velkých a jednoduše svítících LED kontrolek. Barevně označené indikátory také usnadňují pochopení čísel krevního tlaku.

Snadno přenosné

Tento chytrý monitor krevního tlaku se skládá pouze z jednoho kusu a jeho měkká manžeta umožňuje rychlý a snadný transport.

Snadné milovat

Zařízení bylo navrženo v Paříži, je moderní, minimalistické a je vyrobeno z prvotřídní měkké tkaniny, která zajišťuje perfektní padnutí a pohodlné měření při nafouknutí.
Image
Image
Image
Image
Image
Konektivita

Data na dosah ruky

BPM Connect se synchronizuje přes Wi-Fi a Bluetooth s bezplatnou aplikací Withings Health Mate, která je k dispozici pro iOS nebo Android.
Image
Image

Automatické ukládání do deníku v aplikaci

Pokud máte hypertenzi nebo jen potřebujete vědět, jak na tom jste, BPM Connect poskytuje snadný způsob, jak sledovat vývoj v čase a sdílet všechna měření s lékařem, abyste udrželi krevní tlak pod kontrolou.
Image
Image

Snadno srozumitelné výsledky

Okamžitě porozumíte výsledkům díky jasné zpětné vazbě na základě doporučení Evropské společnosti pro hypertenzi (EU) a American Heart Association (USA).
Image
Image

Vývoj v čase pod kontrolou

Možnost zobrazit týdenní, měsíční nebo roční trend vám dává přehled o vývoji vašeho krevního tlaku.
Image
Image

Snadné sdílení s lékaři

Od úplné zprávy až po snímek – ke sdílení měření s lékařem nebo trenérem stačí několik klepnutí na vašem smartphonu.
Image
Image

Spojte se s více než 100 aplikacemi

Pokud se rozhodnete, můžete sdílet metriky krevního tlaku a srdeční frekvence se svými oblíbenými aplikacemi a zdravotními programy.
Přesnost

Technologie, které můžete důvěřovat

Společnost Withings uvedla v roce 2011 na trh první chytrý monitor krevního tlaku na světě. Více než 10 let vývoje, zpětná vazba od uživatelů a pokročilý výzkum nám umožnily nabídnout monitor krevního tlaku s výjimečnou spolehlivostí a dlouhou životností.
Image

Na Wi-Fi záleží

Ačkoli je Body Cardio neustále online, zvážit se můžete bez obav, že budete mít vybitý telefon. Withings Body Cardio je totiž neustále připojená k Wi-Fi, k jejímu používání tak nepotřebujete Bluetooth a vaše údaje jsou okamžitě synchronizovány s aplikací Health Mate.

Na Wi-Fi záleží

Díky zabudované Wi-Fi v BPM Connect nemusíte mít při měření u sebe telefon, protože naměřené hodnoty se automaticky synchronizují do aplikace. To je velká výhoda oproti mnoha jiným monitorům krevního tlaku, které nabízejí pouze připojení Bluetooth.
Image
Image

Indikace nesprávného měření

Aby byla zaručena co nejvyšší přesnost měření, BPM Connect upozorní nositele, pokud manžeta není správně utažena, nebo pokud byl detekován hluk/pohyb.
Image

Dobíjecí baterie

BPM Connect se nabíjí přes micro-USB a na jedno nabití vydrží až 6 měsíců.
Image

Padne každému

Jedna velikost pro všechny. Manžeta byla navržena tak, aby vyhovovala obvodům paže v rozmezí od 22 cm do 42 cm a zároveň poskytovala přesné měření.
Image

Připraven cestovat

BPM Connect je dostatečně kompaktní, aby se vešel do malé cestovní tašky, takže si můžete pravidelně kontrolovat krevní tlak bez ohledu na to, kde se nacházíte.
Ochrana osobních dat

Chráníme vaše zdraví .
Chráníme také vaše data .

Withings zpracovává vaše osobní údaje v souladu s platnými zákony na ochranu soukromí a osobních údajů podle evropského obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).
Withings se zavazuje věnovat maximální pozornost bezpečnosti a ochraně vašeho soukromí. Další informace o tom, jak chráníme vaše údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

BPM Connect

Klinicky ověřeno
Image

Přesnost měření krevního tlaku a srdeční frekvence na úrovni profesionálních přístrojů

V souladu s evropskými normami pro zdravotní pomůcky
Image

Okamžité výsledky

Zobrazte barevně odlišenou zpětnou vazbu na zařízení a v aplikaci
Image

Automatická synchronizace se smartphonem pomocí Wi-Fi a Bluetooth

Všechny výsledky jsou okamžitě k dispozici prostřednictvím bezplatné aplikace Health Mate
Image

Bezpečné úložiště dat

Vaše historie dat je bezpečně uložena a v průběhu času snadno dostupná
Image

Dobíjecí baterie

Vydrží až 6 měsíců